Секрети багатого улову від досвідченого рибалки
Опубликованно 12.07.2018 01:06
Якщо ви займаєтеся риболовлею не професійно, але хочете здивувати рідних і знайомих гарним уловом, вам слід скористатися порадами експертів в цій галузі. Одні досить прості, інші ж трохи складніше в реалізації.
Для початку вам варто гарненько вивчити місцевість, в яку ви йдете рибалити. Якщо це широка річка або озеро, краще підготувати човен і придбати ехолот. Істотно дешевше ринкових пропозицій ви знайдете все необхідне через сервіси порівняння цін. Ехолот допоможе відшукати рибу в аномаліях дня – природних ямах, де любить залягати хижак, корчах і інших нерівностях.
Якщо річка неширока з ломанными рукавами, то можна ловити з берега, примостившись саме перед зламом.
Погода для риболовлі повинна бути сонячній та безвітряній – ознайомтеся з прогнозом погоди перш, ніж заготовлювати снасті.
Починаючи робочий сезон, не сподівайтеся на великий улов – риба ще не активна, мала і не прикормлена. Особини побільше через непрогрітій води виявляють малу активність, і спровокувати їх на жадібну поклевку проблематично.
Джиговые снасті навесні використовують в основному для ловлі судака і щуки. Слід враховувати, що ці хижаки теж мляві з-за відносно невисокої температури води, а значить, проводка повинна бути повільніше, ніж влітку. Не поспішайте впадати у відчай, якщо риба не клює – можливо, їй просто необхідно трохи більше часу. Виявляйте терплячість, і вона віддасться довгоочікуваної поклевкой.
Поки водойма не прогрітий, використовуйте в якості наживки яскраві приманки – силіконові помаранчеві або салатні блешні особливо гарні і користуються попитом у рибалок по весні.
Шукати рибу без ехолота краще на мілководді, оскільки воно швидше прогрівається весняною порою. Занадто ранній ранок – не найкращий час для рибака, риба ще не прокинулась, як влітку. Дайте їй трохи растормозиться, не поспішайте.
Категория: Обо всем