Лідер — це той в кого більше всіх историко — Активный Филюк


Опубликованно 17.10.2017 16:46

Лідер — це той в кого більше всіх историко — Активный Филюк

Катя Євтушенко (16 років, Киев), підприємець, тренер, організатор благодійних акцій, спікер подій (конференція "Завтра ім'я" HR Wisdom Summit", Без Wisdom Summit, "Відео Тепла" тощо), колумніст WoMo.ua. Он взял участь в грі организации объединенных наций для підлітків.

Ви маєте багато різних життєвих роли в соціальному, в плані. Як би v представлял незнайомій людині?

Насамперед я ідентифікую себе підприємцем комфорт розумінні, тобто не обов'язково бізнесменом. Підприємець может бути в соціальній сфері, культурі, в освіті. Це певний тип людей, які створюють нові продукти на вміють їх реалізувати. Підприємці постійно запалюються новими ідеями, прагнуть створювати щось інноваційне. Найцікавіше створювати щось назвать, чого в тебе ще ніхто не робив.

Ви, возможно, стать из boule підприємцем, кто розвинули в собі ці навички?

Самые большие класах школи я зрозумів, що мае самостійно реалізовувати свої матеріальні бажання. Мой папа не мали змоги їх задовольнити. Наприклад, они придбати перші баскетбольні кросівки, я мив авто. Потім отец підкинув мені одну ідею в допоміг § § реалізувати. Ми придбали лист пены, я порізав його на рівні шматки в продавав водіям припаркованих автомобілів. Заробляв на кросівки, плеєр.

В якийсь момент я зрозумів, що мені це близько — щось винаходити, придумувати. Соціальне підприємництво тер мене надихало. Самые большие класах школи я самоорганізувалися в відремонтували баскетбольний майданчик. Це був соціальний проект.

"Я"- це v, w, друзья?

Так, мені подобається працювати в командах. Як правило, під будь-яку ініціативу я створюю команда, спільно з якою ми працюємо. Найчастіше я є двигуном, ale проект реалізуються як командна робота.

Якій рисі характер ви завдячуєте своєму успішному розвитку?

Я думаю, що центра психических здоровий інтерес до нового, відсутність страх (він існує, але поріг страх менший відносно експериментів) в вміння доводити справу до кінця. Як правило, нові справи не даються легко.

Ви хотите досягти успіху, кто просто потому, что щасливим?

Моя мета — досягати внутрішнього щастя через власну реалізацію. Мені подобається створювати щось, рухати. Це можливість бути корисним — створювати те, що має без потрібно не тільки мені, и ° іншим людям.

Що надихає вас на нові проект?

Мені здається, що це частина моей ДНК, я попрошу руху вперед. Якщо людина не рухайтеся, вон деградує. Але важливо зрозуміти, куди рухатися, які цілі перед вами введение в вопрос. Мені цікаво. нові виклики, це мій drive. Я вважаю, що в цьому его природа людини на життя — пізнавати нова, випробовувати себе, ставати кращим.

Що v робите, если втома накопичується i зовсім не має бажання діяти?

На одном дыхании. немає можливості випадати надовго цзы ref. Я не дуже втомлююся, що я не працюю, и живу своєю справою. Але, звісно, будь то як людина можете втомитися. Если це відбувається зі мною, я даю собі час для відпочинку на поповнення ресурс. Як тільки ресурсний мельница повертається, знову до роботи.

Один раз на рице я повністю перезавантажуюся. Це вже традиція семи років. Полет в Азію, в Антарктиде, на пустелю. Мені цього перезаряду на rik вистачає.

Що таке відчуття наповненості все стабільності в житті?

В кожної людини свої пріоритети. Для мене-це моя професійна діяльність, займаючись якою я відпочиваю. Навіть, если не мене є vilny теперь, найцікавіша розвага — це піти попрацювати.

Звісно, мені хочет трохи більше уваги приділяти сім' ?але я не можу вирвати себе w робочого виру. Я пояснюю центр тим, що раз не менее такий баланс. Колись прийде теперь я не мене з'явиться бажання rik медитувати або проводити час з сім'єю.

Цикл житті может бути різний — є час розкидати каміння, є час його збирати, це нормально. Азія мене навчила — не варто поспішати, є інтенсивний період роботи — ок, але не поспішай. На цій динаміці важливо не втратити відчуття жизни. Якщо v встигаєте його зловити, хорошо. Якщо відчуття жизни втрачається i всередині з'являється пустой, заради чого тоді бігти?

Я вірю, що людині может бути тільки зручно в тій справі, яка відповідає § § принципы цінностям. Якщо в цьому справа не відповідає, виникає дискомфорт.

Назвіть три головні цінності, які вас керують при створенні проектів.

Відкритість, відповідальність в проактивність.

Мені подобається працювати не відкритих систем, если не потрібно благодарны політичні ігри на озиратися на приховані i. Відкритість — найбільша формы захисту в комфортний спосіб взаємодії ж люди.

Відповідальність — це важлива річ, яка дозволяє впливати на жизнь, на відчуття щастя. Якщо людину не влаштовує те, що в неї є, чим вона оточена, потрібно просто взяли на себе відповідальність в змінити ситуацію. Можливо, все-го одразу не зміниться, але з'явиться відчуття, що т. керуєш своїм життям.

Проактивність — це спосіб вирішення тих чи інших життєвих ситуацій. Вона дуже пов'язана з відповідальністю.

И повернення в Ивано-Франківська багато является міг би назвати level-down. Ви сами якої думка про цей свій крок?

И Франківську я опинився досить випадково. Дійсно після кризи 2008 року нам довелося тимчасово заморозити компанію в Києві. Я поїхали відпочивати на літо в Ивано-Франківська в зрозуміти, чим далі займатися. Зрозуміли, що жизнь не невеликому місті має свої переваги i вирішили залишитися.

Я вважаю, що це був level-up — зробити так, я кияни забажали переїхати в Франківська. Телевизор стал моїм викликом. Так народилася форме "Горячий Смешанный" з метою впровадження змін. Останні чотири роки мне цьому живемо i маємо дуже швидкий темп жизни. Мені цікаво там де i # i, чим я только что займаюсь.

Ви розвиваєте Франківськ через соціальну відповідальність, кто через власні амбіції?

Телевизор, возможно, стать от сукупність. B именования центр потребою в самореалізації. Безумовно, здесь є pozitsiya самовідповідальності перед країною, містом. Мені подобається. таку відповідальність в намагатися бути корисним для суспільства, якому жив я знаю, яким взаємодію.

Ви переїхали не Франківськ i раптом вирішили створити ресторан, не маючи досвіду в цій сфері. Чому на такий бизнес?

-Потому что, я підприємець. Мені цікаво розвиватися в графики не напрямках. Їжа — це, возможно, стать про вічні цінності, про стосунки з людьми. Але в той же час це дуже складной шар s багатьма перемінними. В своєму житті я втілював багато різних проектів, але такой складной в мене ніколи не було.

Ви як керівник компанії виконували лідерську кто керівну функцію?

Я вважаю, що лідер — це той в кого більше всіх trebas. Ти маєш найскладнішу робота зробити своїми руками — вивести biz на орбіту. А вже потім команда підхоплює в перетворює весь процесс системы. Если вона починає працювати, плавно відходжу первый шаг керування задач.

Ви більше експериментатор, кто консерватор?

В експериментатор. Мене тягне в незвіданого до чого раніше ніхто не робив. Від цього я отримую найбільше задоволення.

Свої цілі в особистому в професійному плані більше пов'язуєте w ресторанним бізнесом, кто благодійною діяльністю?

Я не вважаю, що займаюся благодійною сферою. Це більше перетин бізнесу i соціального розвитку. Мені імпонує розв'язання соціальних проблем через включення їх в економічну діяльність. Сьогодні це вже сформований тенденция.

Наприклад, є соціально незахищена кучу людей. Важливо не тільки їх згуртувати в утримувати. Набагато важливіше подумати, як їх ввімкнути в повноцінне жизни, надати можливість самостійно заробляти в допомогти потому что активною частиною суспільства. Б сказав, що мені цікавий загальний інтегральний rozvitok соціуму в таких напрямках, як мистецтво, экономика, урбаністика, спорта, различных частей тела, медіа.

Мені цікаво зрозуміти, які головні точки потрібно активізувати, я суспільство починало розвиватися через свідомість, а не через маніпулятивний соціум, через відривання vid телевізорів в переключення на власне мислення. Ідеальне смешанный для мене — це смешанный свідомих людей.

Навіщо tse?

Бо це те, суспільство, якому мені хочет жити, спілкуватися з відкритими розумними людьми, які мають свою точку зору, шукають вирішення тих чи інших життєвих ситуацій, об'єднують зусилля. Так цікавіше жити, це стратегія win-win.

Якби v может повернутися на початок свого становлення як підприємця? яку пораду v b собі дал?

По прогнозам порада — не боятися рухатися в падати. Життя неоднорідне, якщо ты будешь робити якісь речі минут вы будете помилятися в падати. Але чим швидше t. натренуєшся падати в вставати, тим легше тобі це буде проходити. W якогось момент вы зрозумієш, що це частина задуму життя трех совершенно.

Друг порада — не зволікати в експериментувати. Важливо починати свій далее якнайшвидше, бо чим я старші, тим більше у нас страхів в кордонів, з яких дуже важко виходити.

Як перебороти страх поразки?

Trebas починати з маленьких кроків. Через невеликі перемоги перестаєш відчувати внутрішню правильність все починаєш розганятися. Головне — наважитися на першить крок.

Яки модный, думку, будет популярними в найближчі 20 років?

Важко прогнозувати раз на два роки заранее, и 20... я Думаю, що ми будемо жити в корне іншому світі, не схожому на те, що свою очередь. Цінність я мать швидке знаходження потрібних рішень, вихід за межі існуючого тощо. Дуже важливою буде роль інтеграторів — люди, які вміють связи язати між собою різні групи в налагодити діалог.

Багато раз rosemeath про штучний інтелект, але я не компетентний не цьому питанні настільки, я робити якісь припущення. Того, що за цим большие невідомість все ризики, але зупинити rozvitok неможливо. Єдиний спосіб — продовжити людству активно розвиватися в сподіватися, що я більш гуманні, ніж канібалістичні. Я вважаю, що гуманізм переможе як центре людини. А далі — побачимо.

Інтерв'ю, проведенного в рамках проекта "Завтра_2037", де-талановиті діти України діляться своїми неймовірними винаходами в досягненнями. 7 жовтня в Києві відбулася подія, якій був зібраний концентрат інсайтів для маркетологів, HR-професіоналів, прогресивних викладачів, батьків i всіх, активно замислюється завтра. Все три — vid футурологів, візіонерів майбутнього — сьогоднішніх підлітків.



Категория: Автоновости