Діяльність Катеринопільського елеватору


Опубликованно 27.10.2022 19:03

Діяльність Катеринопільського елеватору

Елеваторні потужності в Україні не є достатніми для зберігання врожаю. Саме це спричинило масштабне будівництво нових елеваторів, яке продовжилося навіть у 2022 році, не зважаючи на введення воєнного стану. Інвестори, які погодилися вкладати кошти у зведення елеваторів, гостро потребують збільшення потужностей. Альтернативою є приватизація державних елеваторів або придбання комбінатів у інших власників.

Діяльність Катеринопільського елеватору

На сьогодні деякі господарства зруйновані або залишилися на окупованих територіях. Це призвело до проблем зберігання зерна нового урожаю, які частково були розв’язані після погодження «зернового коридору» через порт Одеси.

Елеваторні потужності в Україні

Дізнатися про роботу та розташування українських елеваторів можна на мапі Української енергетичної біржі. Вона знаходиться у вільному доступі на сторінці https://map.ueex.com.ua/. Тут зібрані дані про компанії, які продовжують свою діяльність на території держави. За допомогою зручного фільтра можна відшукати потрібну компанію. Для цього достатньо вказати:

  • область;
  • власника;
  • формат відвантаження зерна (залізничний або автомобільний транспорт).

На мапі міститься інформація про контактні дані кожної компанії, є точна адреса та об’єми зберігання зерна.

Історія Катеринопільського елеватора

Назва товариства з обмеженою відповідальністю пов’язана з провінційним містечком у Черкаській області. З 2004 року компанія розпочала свою діяльність у складі «Миронівського хлібопродукту» - найбільшого в Україні виробника курятини. Сьогодні цей холдинг є відомим експортером та виробником курячого м’яса. Щоб посилити контроль за якістю комбікормів, МХП придбав Катеринопільський елеватор, який працює з соняшником, соєю, кукурудзою та пшеницею.

Нині елеватор у Катеринопільському районі продовжує розвиватися та забезпечувати робочі місця для багатьох українців.

Потужності елеватора

Велике підприємство не тільки забезпечує виробництво комбікормів, але й гарантує якісне зберігання зернових. До складу товариства входить:

спеціальна технічно-виробнича лабораторія для моніторингу сировини та готових продуктів;

потужності, які забезпечують очищення та сушку зернових;

великі елеватори та склади для зберігання олійних культур, пшениці;

олійні резервуари, в яких може зберігатися до 6 тис. кубів продукції;

заводи (комбікормовий, олієпресовий, олійноекстракційний).

Сертифікація та умови роботи

Елеватор у Катеринопільському районі має відповідні дозвільні документи та сертифікацію. Компанія відповідає Міжнародному стандарту безпеки харчових продуктів.

Співробітників, які працевлаштовані на елеваторі, забезпечують житлом (є гуртожиток та багатоквартирний будинок), харчуванням, оздоровчим відпочинком, безкоштовним транспортом, що доставляє до місця роботи. Катеринопільський елеватор постійно бере участь у благодійних заходах та перераховує кошти для підтримки військових, шкіл, лікарень, спортивних команд.



Категория: Обо всем